KONCERT KU PAMIĘCI MICHAELA JACKSONA

17 czerwca br. Młodzieżowy Chór Gminy Kosakowo oraz MS Crew pod kierunkiem Magdaleny Stenki, wystawił w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie Koncert ku pamięci Michaela Jacksona.

W koncercie wystąpili członkowie Chóru, Soliści i MS Crew: Marta Bartuś, Wiktoria Czerlińska, Natalia Denc, Dominika Eliasz, Patrycja Fifielska, Wiktor Gabor, Angelika Janta, Natalia Janta, Paulina Kierszka, Karolina Mazur, Mariusz Mazur, Dawid Migga, Roksana Migga, Magdalena Mikulska, Julia Misiak, Amelia Olewińska, Nikola Raczko, Julia Sporek, Natalia Sychowska, Agnieszka Tkaczyk, Marta Turzyńska, Alan Wittbrodt, Zuzanna Wittbrodt, Dominika Wojewska, Aleksander Wons, Agnieszka Woźniak, Anna Zapadka, Wiktoria Zdanowicz. Oświetlenie: Katarzyna Łagosz, Mateusz Netel; nagłośnienie: Ryszard Sosnowski; multimedia: Adam Schröder, Adam Szczuko.