Piękna pogoda sprzyja aktywnym formom spędzania wolnego czasu – w sposób szczególny mieszkańców i turystów zapraszamy do Mechelinek, które dzięki ostatnim inwestycjom nabrały uroku godzącego nowoczesność z tradycją. Nic zatem dziwnego, że w wakacyjnym kalendarzu wydarzeń w tej ostoi tradycyjnego rybołówstwa nie mogło zabraknąć również imprezy poświęconej dobrodziejstwom owoców morza: Święto Ryby – Przystań na Rybkę – odbędzie się na terenie przystani rybackiej w Mechelinkach w sobotę 25 lipca br. od godz. 10.00 do godzin popołudniowych. W komfortowych warunkach w hali sprzedaży będzie można nabyć pyszne ryby. Dodatkową atrakcją będzie muzyka na żywo – również kojarzona z morskimi klimatami: wielbicieli szantów na pewno nad morzem nie zabraknie. Wstęp wolny. A po południu warto przejść zrewitalizowaną Aleją Nadmorską do mechelińskiego amfiteatru – na Scenie Letniej odbędzie się Festyn Rodzinny. Poniżej podajemy harmonogram imprezy:

Festyn Rodzinny w Mechelinkach

Wybory Małej Miss Lata 2015
15.30 – Zapisy kandydatek do tytułu Małej Miss Lata 2015
Zabawa z animatorami – Hawajskie Party dla dzieci
16.30 – Wybory Małej Miss

Wybory Bursztynowej Miss Polski 2015
19.00 – Wyjścia konkursowe
Występy solistów Młodzieżowego Chóru Gminy Kosakowo

20.30 Koncert zespołu POWER PLAY.

Źródło: Urząd Gminy Kosakowo