Nagrody Wójta Gminy Kosakowo za rok 2015

GALA NAGRÓD WÓJTA GMINY KOSAKOWO ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA W DZIEDZINIE TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ ORAZ ZA CAŁOKSZTAŁT DOKONAŃ W ZAKRESIE UPOWSZECHNIANIA I OCHRONY DÓBR KULTURY, JAK RÓWNIEŻ WYSOKIE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE ZA ROK 2015.

W niedzielę 13 marca odbyła się Gala Nagród Wójta Gminy Kosakowo przyznana za osiągnięcia w kulturze i sporcie. Jak co roku wójt nagradza twórców, artystów, sportowców, promotorów działalności kulturalnej i sportowej. Cieszy nas, że w naszej społeczności są wybitne osobowości z wyjątkowymi pasjami i osiągnięciami. Ideą przyznania nagród jest wyróżnienie naszych mieszkańców, podziękowanie i ukłon za ich osiągnięcia, za ich aktywność.

Część artystyczną wydarzenia wypełniły występy nagrodzonych: Chóru Morzanie oraz zespołu Jantarki.

Poniżej prezentujemy sylwetki nagrodzonych osób: